Přihláška do ULTIMATE BOHATSTVÍ

Brána do jediného kurzu, který potřebujete, abyste se staly vyhledávanou a dobře placenou osobností ve vašem oboru.

 • ANO

  Objednávám si své místo v exkluzivním programu ULTIMATE BOHATSTVÍ, který mi pomůže stát se vyhledávanou osobností v mém oboru či podnikání a strategicky vyjdu vstříc mému bohatství.
 • ANO

  Získávám neomezený přístup k 4 novým videím měsíčně + 4 komplexním pracovním sešitům měsíčně + ONLINE vysílání 1x měsíčně po dobu 12 měsíců. Po uplynutí této doby se mi znovu členství aktualizuje na dalších 12 měsíců za stejných podmínek.
 • ANO

  Vím, že chci z kurzu vytěžit maximum a SKUTEČNĚ si dovolím věnovat si zaslouženou péči. Také si uvědomuji, že můj úspěch závisí na mé vytrvalosti a AKCI, díky které přeměním zdroje z kurzu ve vlastní zkušenosti a bohatství.
 • ANO

  Vím, že v programu získávám přístup do uzavřené FB skupiny ZÁKONY BOHATSTVÍ, v které mohu sdílet svůj příběh, zkušenosti, pocity a otázky s ostatními účastníky programu. Získávám podporu od Martiny a Toma a od ostatních účastníků. Zároveň toužím svou podporu sdílet s ostatními.
 • ANO

  Vím, že pokud zjistím, že tento kurz není pro mě, mohu až do doby 14 dní od zaplacení členství požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět. V opačném případě jsem s kurzem spokojen a chci pokračovat každý měsíc dál na své cestě k bohatství.
 • ANO

  Je mi jasné, že pokud je má fakturační adresa jiná, než doručovací, vyplním ji. Martina i Tom rádi posílají dárky, ale kdyby se adresa lišila, z mého dárku by měla radost možná jen pošťačka ☺

Vyplňte pečlivě své údaje do přihlášky: