Nemůžu, nejde, neexistuje… 3x (NE)možné Česko! #Příběh 3

Tomáš Lukavec

13. 01. 2020 remove_red_eye9036x timer5 5704

Poslední příběh z 3 dílné serie před námi. Máte můj respket, že jste až tady!

3) PŘÍBĚH NEEXISTUJE

Víte, kdy jsem začal být alergický na špatnou zákaznickou podporu? Většina lidí, co mě zná, tipuje: “Když jsi tenkrát na vejšce objednal pizzu a oni ti přivezli hranolky!” Jo, to mě dost vytočilo.

Peníze mi dodnes nevrátili a hranolky byly navlhlý...

Ale ne! NEJVÍCE mě to začalo štvát v Česku a Slovensku v okamžiku, kdy jsme ZÁKAZNICKOU PODPORU pro své členy klubu ZÁKONY BOHATSTVÍ nastavili podle světových standardů. (Pravidelná a osobní komunikace na sociálních sítích, ve vybíhacím panelu v klubu, na emailech a telefonu, prostě být po ruce!)

Příběh NEEXISTUJE je příběhem papíru, který procestoval Evropu. Jdu Vám ho povědět. Začíná to nevinně. Až prozaicky. Sedím ve své kanceláři před monitorem. A objednávám na internetu výtisk 1000 PDF k rozeslání. Párkrát bouchnu do klávesnice. Tramtaráráááá. Objednáno.

“Super, ta firma vypadá dobře!” gratuluji si k jejímu nalezení. To, že se tahle idylická procházka parkem stane hororovým výletem do doupěte masového vraha, to jsem netušil… :-)

Uběhne týden. ?

“Dobrý den. Už den mám mít od Vás zásilku a stále nic, pomůžete mi?” ptám se ještě v pohodě jejich zákaznické podpory.

“Jééé, teď to tady vidím. Zřejmě náš program zkomolil Vaši adresu. Kurýr Vás nenašel. A poslal zakázku zpět k nám k tiskárny. Do Německa,” potvrzuje mi milá paní na drátě mou teorii.

“Jak je to možné?” ptám se nesměle.

“Z naší strany pochybení NEEXISTUJE. To víte, DPD.” 

Dáváme tedy vše do kupy. Znovu jí říkám adresu. Znovu své telefonní číslo (pro jistotu).

Ubíhá další týden. Zakázka nikde. ?

“Dobrý den. Ano, vidím. Zakázka se nám znovu vrátila do Německa. Kurýr Vám nevolal?” říká tentokrát mladík na drátě.

Už naštvaně skoro řvu: “Ne. NEVOLAL!” Dobrá, nádech, výdech. Procházím se po kanceláři.

“NE, pane Lukavče, NEEXISTUJE možnost, že bychom to opomenuli, vidím to tady… Posílám Vám přesto na naše náklady EXPRESNĚ. To je do druhého dne,” ubezpečuje mě sebevědomě a hází horkou bramboru na DPD.

Několik dní fuč. Zakázka nikde. Píšu jako o závod vytočené emaily. Zákaznická podpora pro změnu nebere telefon. Ha ha, znáte to? V nejvyšší zuřivosti proto vyhledávám na internetu jejich dopravce. Dostávám se jako zázrakem k telefonnímu číslu.

“Dobrý den, pane Lukavče. Podle čísla zakázky tady vidím, že byl Váš balíček dnes ráno znovu zaslán do Německa. Vůbec nebyl zaslán expresně. Chybí dokonce vyplněné Vaše telefonní číslo. Kurýr Vám nemohl volat.”

Padám ze židle. Odjišťuji granát. Zdi kolem mě odpadají jako slupky od pomeranče.

“TO SI ZE MĚ DĚLÁTE SRANDU!” ?

Vzpamatuji se… Píšu tedy email tiskárně. Nebudu Vám tady vypisovat ty hromady nesmyslů, žvástů a obhajob, ve kterých v podstatě NEEXISTUJE chyba na jejich straně… Spíše Vám napíšu to, co mi v jejich výčtu chybělo:

“OMLOUVÁME SE! Chyba tu opravdu EXISTUJE!”

Virus jménem NEEXISTUJE je jako ZOMBIE nákaza. V jednu chvíli něco, co NEEXISTUJE, požírá lidské mozky jako žužu.

Nejhorší na této nákaze je fakt, že ochromuje naše možnosti. Pokaždé, když slyším od někoho:

“Ne, jiná možnost NEEXISTUJE!”

...chce se mi zvracet. Proč? ?

 

Protože Vím, že EXISTUJE. Kdybychom neměli více možností, jezdili bychom stále na koních, hlavně chodili pěšky, lítali bychom v dřevěných prdítcích nebo spíš padali na zem jako naložené okurky, netelefonovali si, jen bychom řvali přes plot.

Chcete více důkazů, že slovo NEEXISTUJE existuje jenom v našich hlavách? Důkazem je tento svět. Podívejte z okna. Co kdysi NEEXISTOVALO je dnes minulostí. Pokud jste nakaženi, mám pro Vás třetí a závěrečný lék. Řekl bych už skoro chirurgický zákrok. Pochopte, virus NEJDE je trochu slabší odvar proti tomuhle škůdci. Proto Vám píšu do receptu při každém jeho projevu ve Vás, Vaší práci či podnikání:

3X FACKA.

Aplikovat prosím samostatně na svůj vlastní obličej.

Pokud ani toto nezabere, existuje více možností, jak se z toho dostat.

Věřte mi. MŮŽETE uspět více než 1 000 000 000 způsoby, JDE to i jinak a EXISTUJE skupina, ve které to dnes a denně děláme. :) Díky moc za přečtení a přeji:

MOŽNÝ A EXISTUJÍCÍ ŽIVOT, KTERÝ VÍCE NEŽ UJDE :P

Pokud Vás článek inspiroval, pobavil či dovedl k zamyšlení, své DÍKY mi dáte najevo nejlépe sdílením článku! Děkuji :) 

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku.      

P.S. Už znáte beta verzi našeho klubu? Tam se na ty kroky mrkneme více prakticky! Najdete tam mimojiné taky spoustu hodnotného obsahu.

 

Tomáš Lukavec

Nejnovější příspěvky

“Prosím, můžete zavolat na ten druhý úřad a zjistit mi to?” ptám se nesměle. “Ne, NEMŮŽU,” odpovídá úřednice v 9:36 ráno za přepážkou. “A to tam musím jet přes celou Prahu kvůli jednomu papírku?” ptám se vyděšeně. “Jin

13. 1. 2020 remove_red_eye9371x timer5 5286

Je to tady, pustíme se do dalšího příběhu!! Nasaďte helmu, pojedeme z kopce! 2) PŘÍBĚH NEJDE

13. 1. 2020 remove_red_eye9003x timer5 5035
s