Role muže v 21. století

S Milanem Studničkou

Přehrát video  play_circle_outline
2299 Kč

14 denní Garance vrácení penězphone

Koupit po telefonu +420 232 008 888

Začněte trénink již za 1 minutu

video_library Kurz o výchově dětí a budování vztahů list_alt 4 lekce a 6 videí nadupaného obsahu shutter_speed Tipy pro zdravé rodinné vztahy grade Poznejte sami sebe timer Jasně stručně a bez servítek

O mentorovi

Milan je psycholog a autor projektu Dovychovat. Už  bezmála 15 let radí v oblasti vztahu lidem, párům a dokonce přednáší pro český olympíjský výbor a vzdělává trenéry o tom, jak mají přistupovat k tréninku obou pohlaví. 

Reprezentoval ČR na Zimních Olympijských hrách v Salt Lake City 2002 v jízdě na bobech. Získal taky řadu medailí z mistrovství v ČR (v 6 různých sportech), má medaile i z ME i MS. 

Školí ve velkých českých společnostech a pracuje s TOP managementem těchto firem. Je brán za jednoho z největších specialistů ve svém oboru.O tréninku

V tomto kurzu se podíváme na muže a jak mohou být pro své dítě správným vzorem a  pro svou ženu oporou, kterou potřebuje. V tomhle kurzu si Milan nebere servítky a ukazuje věci, jak v tomhle světě skutečně jsou.

Co dalšího Vás čeká

Milan je psycholog, který už 15 let  pracuje  manželskými páry a pomáhá jim řešit jejich rodinné spory, které je ve vztahu brzdí. Radí jim taky, jak správně přistupovat k výchově děti. V tomhle kurzu se podíváte na Vaši rodinu možná z jiného pohledu, než byste čekali.

Říkají o nás

Vydělávejte více tím, co milujete!

Staňte se vyhledávanou ZNAČKOU v oboru.